Fáilte go dtí Electronics-Stock.comE-mail: Info@Electronics-Stock.com
Baile > Táirgí > Kits > Comhthionóil Cábla
Comhthionóil Cábla
6534

Pomona Electronics

6534
Tuairisc:KIT BNC COAXIAL TEST LEADS 7PCS
Pomona Electronics
Pomona ElectronicsIs comhpháirteanna leictreonacha gairmiúla Electronics-Stock.com, Dáileoir Pomona Electronics.
Tá táirgí bunaidh nua i stoc le praghas iomaíoch.

Féach Pomona Electronics de Datasheets agus Táirgí Praghas ar líne, Ordú Pomona Electronics Comhpháirteanna Leictreonacha ó Electronics-Stock.com le muinín, táimid ag dáileoir Pomona Electronics, is féidir leat na codanna a chuardach ónár láithreán gréasáin le cainníocht stoc le praghas nó dadasheets PDF, Cuir Iarratas ar Fotheideal ar líne, tar éis éirigh go rathúil, cuirfidh ár bhfoireann díolacháin luachan duit chuig an ríomhphost laistigh de 12 uair an chloig, nó cuirimid eirí ar ár gcumas Info@Electronics-Stock.com
Íomha Cuid Uimhir monaróirí Tuairisc In Stock Unit Price Amharc
6534 Image 6534 Pomona Electronics KIT BNC COAXIAL TEST LEADS 7PCS 6215 $36.908 /pcs Fiosrúcháin
1828868-1 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/SC 6961 $132.142 /pcs Fiosrúcháin
1828867-1 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/SC 6684 $156.588 /pcs Fiosrúcháin
1828868-3 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/LC 6888 $132.142 /pcs Fiosrúcháin
1828868-2 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/ST 6641 $132.142 /pcs Fiosrúcháin
1828869-3 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC SM TEST KIT LC/LC 6153 $131.783 /pcs Fiosrúcháin
1828869-2 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC SM TEST KIT LC/ST 6849 $131.783 /pcs Fiosrúcháin
1828867-2 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/ST 6902 $132.142 /pcs Fiosrúcháin
1828869-1 TE Connectivity AMP Connectors CABLE LC SM TEST KIT LC/SC 6280 $131.783 /pcs Fiosrúcháin
1828867-2 Agastat Relays / TE Connectivity CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/ST 5000 $132.142 /pcs Fiosrúcháin
VA70-TP-1.85-60 Rosenberger 1.85 KIT TESTCABLESET VA 5000 $2746.747 /pcs Fiosrúcháin
VA26-NM-NM-60 Rosenberger PRECISION N TYPE TESTCABLESET VA 5000 $1142.971 /pcs Fiosrúcháin
VA26-TP-W-60 Rosenberger PRECISION 3.50/SL TESTCABLESET V 5000 $1142.971 /pcs Fiosrúcháin
1828869-1 Agastat Relays / TE Connectivity CABLE LC SM TEST KIT LC/SC 5000 $131.783 /pcs Fiosrúcháin
VA26-3.50M-3.50F-60 Rosenberger PRECISION 3.50 TESTCABLESET VA 5000 $1142.971 /pcs Fiosrúcháin
VA41-TP-2.92-60 Rosenberger PRECISION 2.40/2.92 TESTCABLESET 5000 $1473.122 /pcs Fiosrúcháin
VA75A-NM-NM-60 Rosenberger TESTCABLESET VA 5000 $1181.695 /pcs Fiosrúcháin
VA26-TP-3.50-60 Rosenberger PRECISION 3.50 TESTCABLESET VA 5000 $1142.971 /pcs Fiosrúcháin
1828868-2 Agastat Relays / TE Connectivity CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/ST 5000 $132.142 /pcs Fiosrúcháin
VA50-TP-2.40-60 Rosenberger PRECISION 2.40 TESTCABLESET VA 5000 $1560.153 /pcs Fiosrúcháin
1828869-2 Agastat Relays / TE Connectivity CABLE LC SM TEST KIT LC/ST 5000 $131.783 /pcs Fiosrúcháin
1828868-3 Agastat Relays / TE Connectivity CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/LC 5000 $132.142 /pcs Fiosrúcháin
VA41-TP-2.40-60 Rosenberger PRECISION 2.40 TESTCABLESET VA 5000 $1550.973 /pcs Fiosrúcháin
VA75-NM-NM-60 Rosenberger PRECISION N TYPE TESTCABLESET VA 5000   Fiosrúcháin
Comhthionóil Cábla
Roimhe Seo1Ar AghaidhDeireadh